Napísali o nás

Kúpa 2-izbového bytu, Podunajské Biskupice

Dobrý deň p. Štrbáková,

ďakujem Vám veľmi pekne za Vašu ochotu a promptné vybavenie všetkých náležitostí pri kúpe bytu. Už dávno som sa nestretol s tak profesionálnym a zároveň ľudským prístupom. Určite Vás veľmi rád odporučím známym, pokiaľ by potrebovali využiť služby realitnej kancelárie.

Ešte raz veľké ďakujem a želám Vám veľa úspechov ako v pracovnom, tak i súkromnom živote.

(Jozef D., Bratislava)

 

Opakovaný prenájom a následný predaj 2-izbového bytu, Dlhé Diely

Po dlhoročnej spolupráci s Ing. Štrbákovou, RESCON Real Services, najskôr s prenájmom a teraz s predajom bytu chcem vyjadriť veľkú spokojnosť s jej službami. Ponúka 100%-ný servis, je skrátka profesionál na správnom mieste. Ešte raz veľmi pekne ďakujem za všetko, bolo mi cťou s ňou spolupracovať. 

(RNDr. Anna Ch., Hosťovce)

 

Opakovaný prenájom a predaj bytov, Trnávka

Profesionálny prístup, maximálna ústretovosť zo strany maklérky, bezchybný servis. Absolútna spokojnosť. Spolupráca trvá a do budúcnosti na tom nehodláme nič meniť. 

(Daniela N., Bratislava)

 

Prenájom garáže, Východné

P. Štrbáková má zodpovedný a ľudský prístup, je nápomocná a hlavne má široký rozhľad vo svojom obore. Vrelo odporúčam!

(Tomáš Š, Bratislava)

 

Kúpa 1-izbového bytu, Rača

Vďaka pani Štrbákovej bývame v peknom, útulnom bytíku, ktorý sa nám od prvého momentu zapáčil a už vtedy sme cítili, že by to mal byť náš domov :) ...o všetko sa postarala, ak nastal problém, hneď poriešila a vybavila...100% servis a spokojnosť. Ešte raz ďakujeme a prajeme veľa spokojných klientov.

(Miloslav M., Bratislava)

Táto realitná kancelária a hlavne p. Štrbáková je jedna milá osôbka a hlavne veľký profesionál vo svojom fachu, ochotná vždy vo všetkom poradiť, pomôcť a zariadiť!!! Naša rodina ju vždy bude všetkým vrelo odporúčať a určite radi využijeme jej schopnosti na ďalšie spolupráce. Vážme si takých ľudí ako je p. Štrbáková a hlavne jej profesionálny, citlivý a skoro až rodinný prístup k svojim klientom!!!!!

ĎAKUJEME, že ste nám zohnala náš krásny bytík.

(Eva M., Bratislava)

 

Kúpa 3-izbového bytu, Východné

Veľmi spokojní a odporúčame všetkým. Veľmi ľudský a profesionálny prístup a spoľahlivost a hlavne pomoc po všetkých stranách. Veľké ďakujem p. Štrbákovej. Odporučím všetkým.

(Imrich a Silvia K., Bratislava)

 

Predaj 2-izbového bytu, Dolné Hony

Prístup pani Štrbákovej je profesionálny, ale hlavne ľudský. Pomohla nám s predajom nášho bytu, pričom prihliadala na našu situáciu a podmienky, ktoré sme mali. Môžem len vrelo odporúčať služby realitnej kancelárie RESCON.

(Paula a Benoit C., Bratislava)

 

Predaj 3-izbového bytu, Východné

Jednoducho povedané - TIP-TOP servis od prevzatia kľúčov na obhliadku bytu až po doriešenie predaja bytu. Osobne je pre mňa 5 hviezdičiek na hodnotenie málo - každému odporúčam v prípade prenájmu, predaja alebo kúpy nehnuteľnosti spoločnosť Rescon v zastúpení p. Štrbákovej. Keby služby na SK fungovali všade aspoň na 75% ako v tomto prípade, bolo by to sveta žiť.

ĎAKUJEM!

(Martin M., Bratislava)

 

Predaj a kúpa garsonky, Petržalka

Skvelá spolupráca, s Vami radosť pracovať...

(Silvia Sviteková, hypotekárny poradca kupujúceho)

 

Predaj 2-izbového bytu, Vrakuňa

Pri spolupráci s realitnou kanceláriou Rescon som sa mohla maximálne spoľahnúť na profesionálny, odborný a ľudský prístup majiteľky Vierky Štrbákovej, ktorá expresne riešila všetky požiadavky spojené s predajom bytu. Od úplného začiatku...od rozhodnutia sa k predaju bytu, cez podpisy zmlúv...... až do odovzdania bytu kupujúcim, bezodkladne koordinovala činnosti spojené so všetkými účastníkmi a inštitúciami. Patrí jej veľká vďaka!!!!

(Emília G., Bratislava)

 

 Kúpa garsonky, Zrkadlový háj

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať pani Štrbákovej, ktorej služby sme využili na kúpu bytu. Oceňujeme profesionálny a zodpovedný prístup, ochotu, spoľahlivosť a ústretovosť vybaviť všetky potrebné náležitosti bez zbytočného zdržovania, keďže sme kúpu realizovali zo zahraničia. Po predchádzajúcich negatívnych skúsenostiach s viacerými realitnými kanceláriami v Bratislave, sme neverili, že dokážeme ešte nájsť férovú a spoľahlivú realitnú kanceláriu.
Ďakujeme a určite Vás odporúčame ďalej.

(Marián a Andrea Sch., Nemecko)


Kúpa 2-izbového bytu, Krasňany

Dobrý deň, pani Štrbáková, touto cestou by som sa Vám rada srdečne poďakovala za Vašu spoluprácu pri kúpe môjho bytu v Krasňanoch. Veľmi oceňujem Vašu profesionalitu a zároveň veľmi osobný ľudský prístup ku klientom, s akým som sa v našich podmienkach dávno nestretla.

Ďakujem Vám za úžasnú trpezlivosť pri odpovedaní na neskutočný počet otázok, ktoré som mala. Ešte raz vďaka a verím, že sa naše cesty ešte niekedy spoja.

Prajem Vám veľa úspechov!

(Ľubomíra Z., Rajecké Teplice)

 

Opakovaný prenájom 3,5-izbového bytu, Pošeň

Dobrý deň, pani Štrbáková,

ďakujeme pekne, perfektná práca a právny servis.

Budem Vás odporúčať ďalej :). Dúfame v ďalšiu úspešnú spoluprácu.

(Daniela T., Bratislava)


Kúpa 1-izbového bytu, Krasňany

Dobrý deň, pani Štrbáková,

Ďakujeme za spoluprácu s vami, ktorá bola veľmi efektívna a profesionálna. Boli sme maximálne spokojní.
Radi Vás odporučíme aj našim priateľom a známym v prípade čohokoľvek ohľadom nehnuteľností.
Ešte raz ĎAKUJEME.

(Ing. Dušan a Mgr. Zuzana G. , Chorvátsky Grob)

 

Kúpa 2-izbového bytu, Ovsište

Dobrý deň, pani Štrbáková,

Všetko u vás prebehlo bez problémov. Ak niekedy v budúcnosti budem rozmýšľať o kúpe väčšieho bytu, určite Vás oslovím.
(Peter H., Palárikovo)

 

Kúpa rozostavaného rodinného domu v spoločnom dvore, Rača

Kúpa rozostavaného domu v Rači navyše so spoločným dvorom a pivnicou nie je jednoduchá, ale pani Štrbáková nám predviedla s akou ľahkosťou sa to dá zrealizovať. Mohli sme sa na na Vás spoľahnúť a prenechať Vám všetky starosti ohľadne tejto realizácie. Keďže sme kupovali prvú nehnuteľnosť, boli sme dosť obozretní a váhaví, ale pani maklérka mala s nami veľkú trpezlivosť. Ďakujeme za osobný prístup, dochvíľnosť a profesionalitu. Želáme veľa spokojných klientov!
(Diana a Michal M., Nitra)

 

Predaj 2,5-izbového bytu, Ostredky

Spolupráca s pani Štrbákovou a realitnou kanceláriou Rescon Real Services bola ukážková, čo je na tuzemskom realitnom trhu naozaj vzácnosť. Profesionálny prístup, perfektne pripravené zmluvy, ku ktorým sme nemali žiadnu pripomienku, právne poradenstvo, v neposlednom rade kreatívny prístup k stratégii predaja, ktorý nám v konečnom dôsledku ušetril peniaze. Môžeme len odporúčať.

(Katarína a Juraj M., Bratislava)

 

 

Predaj 2,5-izbového bytu, Kramáre

Ďakujeme za spoluprácu s Vami. Radi Vás doporučíme aj našim priateľom a známym v prípade čohokoľvek ohľadom nehnuteľností.
(Ing. František a Ružena G., Bratislava)


Predaj 2-izbového bytu, Rača

Ďakujem za výbornú spoluprácu. Ak bude niekto z môjho okruhu známych potrebovať podobné služby, viem, na koho ich odporučím :).

(Eduard a Monika D., Bratislava)


Predaj 3-izbového bytu, Trávniky

Ďakujeme za priebežné informovanie, prípravu podkladov, aj za Váš akčný prístup počas celej doby tohto nášho prípadu a tiež za snahu o vyvážený priebeh, čo oceňujeme. Rovnako verím, že sa stretneme ešte v budúcnosti.

Prajem Vám veľa pracovných i osobných úspechov a najmä ďalších spokojných klientov.

(Martin Š., Bratislava)


Predaj 3-izbového bytu, Rača

Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za sprostredkovanie predaja nášho bytu v Rači. Veľmi oceňujeme profesionálny prístup, rýchlosť a hladký priebeh celého predaja a určite budeme odporúčať ďalej. Po predchádzajúcej negatívnej skúsenosti s veľkou realitnou kanceláriou ste jednoznačne dokázala, že aj renomované spoločnosti sa majú čo učiť od drobných podnikateľov s osobným prístupom a poctivým úmyslom. A zároveň ste nás presvedčila, že keď sa chce tak sa dá veľa vecí vybaviť aj na diaľku. Už sa tešíme na našu ďalšiu spoluprácu, keď sa vrátime na Slovensko a budeme si hľadať nové bývanie.

Prajeme veľa úspechov a nových spokojných klientov.

(Lucia a Martin K., Dánsko)


Kúpa 3-izbového bytu, Rača

Ďakujeme za super spoluprácu pri kúpe bytu, ozaj to prebehlo celé bezproblémovo a obavy z realitiek sa nenaplnili. Teraz dohadujeme práce na byte a majstrov a každý deň niečo, tak sa už večer nezmôžeme ani na to, aby sme stáli rovno :D. A stále sa veľmi tešíme :D.

Pekný deň prajeme obaja!

(Michal D. a Andrea S., Bratislava)


Predaj rodinného domu, Hrubá Borša

Nedá mi nepochváliť fotky, ktoré ste nafotili, sú pekné, vytvárajú výborný dojem.

(Jana B., Hrubá Borša)


Opakovaný prenájom bytov, Nová Doba a Rača

S realitnou kanceláriou Rescon spolupracujem už nejeden rok a vždy som bola s prístupom pani majiteľky Vierky mimoriadne spokojná tak po profesionálnej ako aj ľudskej stránke. Ako po jednej z mála bratislavských "realitiek" nemusím opravovať zmluvy a môžem sa absolútne spoľahnúť na výber nájomcu, priebeh obhliadky ako aj spísanie a podpísanie zmluvy....

(JUDr. Jana O., Bratislava)


Kúpa 2-izbového bytu, Krasňany

Ďakujeme za príjemnú spoluprácu a prajeme veľa spokojných klientov.

(Martina S., Bratislava)


Predaj 2-izbového bytu, Krasňany

Chceme Vám poďakovať za Vaše služby, ústretovosť, trpezlivosť, rady a korektný prístup, ďakujeme za všetko, čo ste s nami absolvovala od štartu po cieľ. Bolo príjemné s Vami spolupracovať. Proste je to profesionálne. Preto sa vždy opakovane obraciame na Váš a využívame Vaše služby. Vrelo doporučujem aj ostatným potencionálnym klientom.

Prajeme Vám veľa úspešných realizácií, príjemných klientov a veľa spokojnosti.

(Ing. Alica a Ing. Peter K., Svätý Jur)

 

Kúpa 2-izbového bytu, Nové Mesto

Ďakujem krásne a veľmi chválim Váš ústretový a profesionálny prístup.

(Matúš K., Nemecká)

 

Prenájom 2-izbového bytu, Nové Mesto

Chcel som sa Vám ešte aspoň takto poďakovať za pomoc, podklady... Určíte budem na Vás myslieť aj nabudúce...ďakujem ešte raz ;).

(Ing. Dušan J., Bratislava)

 

Predaj 3-izbového bytu, Senec

Ďakujeme za spoluprácu, kupujúcim želáme príjemné a bezproblémové užívanie a Vám úspešné podnikanie a veľa tak spokojných klientov, ako sme my ;).

(Magdaléna a Michal F., Bratislava)

 

Kúpa garáže, Senec

Chcem sa Vám ešte raz srdečne poďakovať za nadštandardnú službu pri kúpe nehnuteľnosti, ako aj za prejavenú profesionálnu dôveru a istotu k Vám. Prajem Vám krásny deň a ešte raz vďaka.

(PharmDr. Ľudovít R. a Mgr. art. Renáta R., Senec)


Predaj 3-izbového bytu, Petržalka

Dovoľte, aby som sa Vám poďakovala za spoluprácu pri predaji bytu. Prajem Vám všetko dobré, nech sa Vám darí v práci aj v súkromnom živote. Ak budete mať niekedy cestu, zavolajte mi, dáme si spolu kávičku.

(Anna K., Bratislava)


Kúpa 2-izbového bytu, Nivy

Chcela by som sa touto cestou poďakovať za spoluprácu, strpenie a profesionálny prístup. Po dlhej dobe mám skutočne pozitívne a príjemné skúsenosti s realitnou kanceláriou a jej prístupom :-). Prajem všetko dobré a veľa úspechov.
(JUDr. Kristína B., Lučenec)


Predaj 1-izbového bytu, Trnávka

Milá pani Štrbáková, chcela som sa Vám ešte raz poďakovať za kvalitný a rýchly servis pri predaji bytu.
Ste naozaj veľká profesionálka, ktorá vie, čo robí a vie poskytnúť služby na vysokej úrovni, čo sa u nás častokrát nevidí.
Keďže aj ja robím sama za seba, viem to mimoriadne oceniť a viem, koľko práce za tým je a ako človeka poteší, keď je klient spokojný :)

(Beáta A., Bratislava)


Predaj 2-izbového bytu, Lúky

Prajem Vám pekné prežitie vianočných sviatkov a všetko naj v prichádzajúcom roku. Ešte raz Vám ďakujem za pomoc pri predaji bytu, veľmi si to vážim, ako to dobre prebehlo a svojim známym, keď budú potrebovať pomoc realitky určite odporučím Vás. Všetko dobré.

(MUDr. Jaroslav M., Bratislava)


Kúpa 2,5-izbového bytu, Svätý Jur

Dobrý deň, s Andrejkou by sme sa chceli touto cestou ešte raz poďakovať za všetky služby, ktoré ste nám pri sprostredkovaní predaja a kúpy bytu poskytovali, veľmi si ceníme Vašu trpezlivosť, ústretovosť a želáme Vám do budúcna veľmi veľa spokojných klientov.

(Martin F., Banská Bystrica a Andrea R., Prievidza)


Predaj 2,5-izbového bytu, Svätý Jur

Dobrý den paní Štrbáková, dovolte i mě poděkovat Vám za skvělou spolupráci a služby , které v rámci svého působení klientům nabízíte. V případě jakýchkoli dalších umyslů týkajících se realit se budu vždy obracet na Vás a také Vás budu doporučovat jako nejlepší realitní kancelář, kterou poznám. Ještě jednou tisíceré díky.
S pozdravem a přaním krásného dne.

(Josef B., Tištín)


Predaj 2-izbového bytu, Nivy

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujeme za skvelú spoluprácu a veľmi sa tešíme, že všetko prebehlo tak super a našli ste nám skvelého, ústretového kupujúceho. Určite budeme šíriť dobré meno Vašej kancelárii a Vašej osobe. :) Ešte raz ďakujeme.
(Sabina a Andrej Cs., Bratislava)


Kúpa rodinného domu, Hrubá Borša

Srdečná vďaka za profesionálny prístup a spoluprácu. Všetko dobré.

(Mária a Jordan N., Bratislava)


Kúpa 2-izbového bytu, Nivy

Veľmi pekne Vám ďakujem, bola to výborná spolupráca

(Ivana Č., Bratislava)


Prenájom 1-izbového bytu, Starý Ružinov

Veľmi pekne ďakujem že ste si v dnešný nedeľný slnečný deň našli na mňa čas a umožnili mi obhliadku.
Ešte raz ďakujem najmä za rýchle a ochotné jednanie, v Bratislave patríte k svetlým výnimkám.
(Lucia P., Bratislava)


Kúpa 2-izbového bytu, Trávniky

Chcela by som vyjadriť pochvalu na úroveň Vašich služieb. Bola som príjemne prekvapená, že ste až do úplného konca zabezpečili predaj a prepis bytu - vrátane prehlásení odberov plynu a elektriny. Nemyslím si, že je to štandard...

Želám veľa úspechov v ďalšej práci a veľa spokojných klientov.

(Dana F., Bratislava)

 

Prenájom a predaj 2-izbového bytu, Vrakuňa

Dobrý deň p. Štrbáková,

Rád som s Vami spolupracoval a želám všetko dobré v osobnom aj profesionálnom živote. Rád poskytnem Váš kontakt ďalej v prípade, ak niektor bude potrebovať poradiť.

(Martin M., Bratislava)

 

Kúpa 2-izbového bytu, Vrakuňa

Dobrý deň prajem, včera som prevzala byt, takže začína ďalšia kapitola života :)...chcela by som sa poďakovať za profesionálny a najmä ľudský prístup. Som vďačná, že som mala možnosť absolvovať toto "dobrodružstvo" práve s Vami :).

Prajem Vám všetko dobré a nech sa Vám darí v každej oblasti života.

(Jana G., Most pri Bratislave)

 

Predaj 2-izbového bytu, Staré Mesto

Dobrý deň pani Štrbáková. Ďakujeme za služby Vašej realitnej kancelárie. Pri predaji nášho bytu v Bratislave sme využili Vašu vysokú profesionalitu, skúsenosti, zodpovednosť a trpezlivosť. Oceňujeme aj súvisiaci právny servis.
Pri budúcom predaji, resp. kúpe nehnuteľnosti ste pre nás voľbou č. 1..

(Martin a Anna P., Bratislava)

 

Predaj 3-izbového bytu, Rača

Týmto Vám ďakujeme za vysoko profesionálny prístup vo veci predaja nášho bytu v projekte Račany Bianco, navyše je výnimočné, ak sa človek dnes môže na niekoho spoľahnúť tak, ako sme sa mohli my spoľahnúť na Vás a tea Vašich spolupracovníkov.
(Roman H., Pezinok)

 

Prenájom 2-izbového bytu, Ostredky

Ďakujem krásne, Vierka, inzerát, fotky aj video sú fakt super a profi! Teším sa a už som aj zdieľala...
(Tamara O., Bratislava)

 

Poradenstvo pri kúpe 1-izbového bytu, Melčice

Dobrý deň pani Štrbáková, Zdá sa mi to ako sen, ktorý stále snívam, ale ono je to reálne. Rada by som Vám pekne poďakovala za to, ako ste nám pomohli pri posudzovaní kúpy a ostatných parametrov. Poskytli ste nám veľmi dôležité informácie, nesmierne si to spolu s mamičkou vážime. A veľmi veľa sme sa naučili vďaka Vašich radám. Ďakujem Vám pekne za Váš čas. S úctou a vďakou

(Zuzka H., Bratislava)

 

Predaj rodinného domu, Nivy

Veľmi pekne Vám ďakujem za seba aj moju sesternicu - spolumajiteľku, žijúcu v Prahe, za perfektne odvedenú prácu pri predaji našej nehnuteľnosti, ktorá bola zaťažená komplikovanými spoluvlastníckymi vzťahmi ako aj celkovým stavom.
Bola to výborná spolupráca, maximálne profesionálny, odborný prístup zo strany Vašej realitnej kancelárie, ktorú jednoznačne doporučujem všetkým, ktorí sa chystajú predávať, alebo kupovať nehnuteľnosti.
Prajem veľa úspešných transakcií i naďalej, všetko dobré, nech sa Vám darí.

Vďačná klientka

(Renata M., Bratislava)

 

Kúpa rodinného domu, Nivy

Dobrý deň pani Ing. Štrbáková, chcem sa Vám aspoň takto poďakovať za Vašu profesionálnu prácu. V praxi som už nakupovala niekoľko desiatok nehnuteľností, či priamo od developera alebo cez rôzne RK s prízvučnými menami, avšak nikto z nich nepostupoval tak profesionálne ako Vy. Vy ste prvá, kde som sa stretla s maximálne vycibreným profesionálnym prístupom makléra pri predaji nehnuteľnosti, dotiahnutým do tých najmenších detailov, a to nielen pred predajom, ale aj po zrealizovanom predaji. Bežní makléri skončia asistovaním pri odpisovaní meračov pri odovzdávaní nehnuteľnosti, ale Vy nie.

Prajem všetko dobré a veľa pracovných príležitostí.

(Mgr. Andrea K., Bratislava)

 

Prenájom 2-izbového bytu, Štrkovec

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujem, ani neviete akú radosť mám z tých fotiek - naaranžovala a vyfotila ste všetko perfektne! :). Je to krásne, vidieť, že Vás to baví.

(Stella H., Praha)

 

Prenájom 2-izbového bytu, Most pri Bratislave

Dobrý večer. Chceme sa Vám obaja poďakovať za pochopenie a že ste nám pomohli výjsť v ústrety. Určite ak budeme mať niekedy možnosť odporučíme Vás za veľmi seriózny prístup. Ešte raz vďaka :)

(Marek G. a Nikola H., Prešov)